Skip to content

HAKKIMIZDA

 

İstanbul’un merkezinde Üsküdar’da yer alan Odan Üsküdar; Altunizade, Bağlarbaşı ve Kadıköy şubeleri ile hizmet vermektedir.  Odan Üsküdar alışılmış örneklerinden farklı olarak, içinde yaşayan bütün üniversitelilerin bir aile gibi yaşadığı, üniversite hayatınızdan sonra bile senelerce unutamayacağınız anılarla dolu ikinci eviniz olacak.

Odan Üsküdar, üniversite öğrencileri için hazırlanmış yüksek standartlarda bir öğrenci konaklama yeridir. Tek kişi yaşayabilen ve paylaşabilen oda alternatifleri ile konaklama imkanı sunulmaktadır. Konaklama imkanının yanında cep sineması, hobi mutfağı, etüt salonu ve fitness odası ile farklı hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. Dinlenme, eğlenme, spor yapabilme, ortak ders çalışma gibi aktiviteler için Odan Üsküdar sizlere eğlenceli mekanlar hazırlamıştır.

Ana hedefimiz; öğrencilerin ev sıcaklığı içerisinde kendilerini konforlu hissedebilmesini imkan vermektir. Bunu yaparken ailelerin güvenini kazanmış olmak önceliklerimiz arasındadır. Size konfor, güven, mutluluk, huzur sunmak için buradayız. İkici eviniz Odan Üsküdar’a bekleriz.

 
Sohbete Başla
1
Merhaba, Odan Kız Yurdu olarak size nasıl yardımcı olabiliriz ?