Skip to content

Bağlarbaşı

 
 

Bağlarbaşı şubemiz Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı, 15 oda ve 39 öğrenci öğrenci kapasiteli butik bir yuttur. 24 saat güvenlik sistemine sahiptir. Ana girişte kart ve parmak izi, oda girişlerinde kart kullanılmaktadır. Ortak alanlarda hergün, odalarda gün aşırı temizlik, personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Merkezi sistem ısıtma ve 24 saat sıcak su imkanı bulunmaktadır. Odalarımız tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik olarak, beş yıldızlı otel konforunda, öğrencilerimizin rahatlığı ön planda tutularak tasarlanmıştır. Her odada banyo, wc ve mutfak modülü yer alır. Buzdolabı, LCD ekran TV, gardrop, çalışma masası, kitaplık, kablolu – kablosuz internet, telefon, özel tasarım baza-dolap, ortopedik yatak, yorgan, yastık ve alez öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.

 
Tek Kişilik Odalar
 
İki Kişilik Odalar
 
Üç Kişilik Odalar
 
 
Etüt Odası

Tüm odalarda her öğrenciye ait çalışma masasının olmasının yanında, özellikle vize ve final haftalarında, sakin bir ortamda, dikkatiniz dağılmadan ders çalışabilmek için etüt odalarımızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

İç Bahçe

Öğrencilerimiz, etrafı çevrili, tertemiz havaya sahip bahçemizde, içeceğini yudumlarken, yine bahçemizde bulunan oturma banklarında arkadaşları ile sohbet edebilirler.

Manzaralı Teras

1 ve 2 kişilik odalara ait özel terasların yanı sıra, ortak kullanıma ait manzaralı çatı terasımız bulunmaktadır.

Spor Odası

Yurdumuzun spor odasını, spor için ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlarla oluşturduk. Plates malzemeleri, koşu bandı, eliptik bisiklet gibi tüm cihazlar profesyoneldir. Günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz  spor odasını ihtiyaç hissettiğinizde sınırsız kullanabilirsiniz.

 
3D Sinema Odası
3D TV ve ses sisteminin bulunduğu yaklaşık 10 kişilik cep sinema odamızda dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz internetten film izlemenin keyfine varabilirsiniz.
NetFlix & X-Box Oyun

Ders çalışmaya ara verdiğiniz zaman arkadaşlarınızla eğlenmek için X-Box oyun odamızda oyun oynayıp  NetFlix de filim seyrederek vakit geçirebileceksiniz.

Yemekhane 

Arkadaşlarınızla beraber keyifli bir şekilde yemeklerinizi yiyebileceğiniz ortamda bol sohbet var.

Hobi Mutfağı

Keyifli vakit geçirmeniz için dizayn ettiğimiz hobi mutfağımızda dilediğiniz yiyeceği yapabilirsiniz.

 
Çamaşır Odası
Çamaşır ve kurutma makinasının bulunduğu çamaşır odasını dilediğiniz zaman ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ütü Alanları

İstediğiniz zaman ütü odamızı kullanarak giysilerinizi ücretsiz ütüleyebilirsiniz.

Bavul Odası
Binamızın alt katında öğrencilerimiz için hazırlanmış bavul odalarımız mevcuttur.
Masa Tenisi
Arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirip ve aynı zamanda turnuvalar yaparak yarışabileceğiniz, masa tenisi sadece Kadıköy Şubemizde bulunmaktadır ve tüm odan öğrencileri yararlanabilmektedir.
 
Jakuzi Havuzu

Jakuzi Havuzu sadece Kadıköy Şubemizde bulunmaktadır ve tüm odan öğrencileri yararlanabilmektedir.

Türk Hamamı

Yıkanmak, rahatlamak, güzel vakit geçirmek için kullanılabilen Türk hamamı sadece Kadıköy Şubemizde bulunmaktadır ve tüm odan öğrencileri yararlanabilmektedir

Sauna 

Terleme yolu ile vücuttaki toksinlerin atılmasına da yardımcı olan sauna, yağ yakılmasını hızlandırır ve kilo vermeye yardımcı olur. Özellikle grip ve soğuk algınlığı gibi kış hastalıklarında terleme sayesinde iyileşmeyi hızlandırır. Eklem ağrıları için de oldukça faydalıdır. Saunamız sadece Kadıköy Şubemizde bulunmaktadır ve tüm odan öğrencileri yararlanabilmektedir.

Sohbete Başla
1
Merhaba, Odan Kız Yurdu olarak size nasıl yardımcı olabiliriz ?