Skip to content

YAŞAM ALANLARIMIZ

 
1, 2 ve 3 Kişilik  Odalar

Odalarımız, ferah banyo wc içerisinde kişinin kendisine özel ortopedik yatak, baza ve gardrop bulunuyor. Bunlara ek olarak odalarımızda her öğrenciye ait çalışma masası, ofis koltuğu ve kitaplıklar yer alıyor. Oda içerisinde televizyon, mini buzdolabı ve mini mutfak yer alıyor. Öğrencilerimiz dilediği zaman kendilerine sıcak ve soğuk içeceklerini oda içerisinde rahatlıkla hazırlayabilirler.

Etüt Odası

Tüm odalarda her öğrenciye ait çalışma masasının olmasının yanında, özellikle vize ve final haftalarında, sakin bir ortamda, dikkatiniz dağılmadan ders çalışabilmek için etüt odalarımızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Spor Odası

Yurdumuzun spor odasını, spor için ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlarla oluşturduk. Plates malzemeleri, koşu bandı, eliptik bisiklet gibi tüm cihazlar profesyoneldir. Günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz  spor odasını ihtiyaç hissettiğinizde sınırsız kullanabilirsiniz.

İç Bahçe

Öğrencilerimiz, etrafı çevrili, tertemiz havaya sahip bahçemizde, içeceğini yudumlarken, yine bahçemizde bulunan oturma banklarında arkadaşları ile sohbet edebilirler.

 
3D Sinema Odası
3D TV ve ses sisteminin bulunduğu yaklaşık 10 kişilik cep sinema odamızda dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz internetten film izlemenin keyfine varabilirsiniz.
NetFlix & X-Box Oyun

Ders çalışmaya ara verdiğiniz zaman arkadaşlarınızla eğlenmek için X-Box oyun odamızda oyun oynayıp  NetFlix de filim seyrederek vakit geçirebileceksiniz.

Yemekhane 

Arkadaşlarınızla beraber keyifli bir şekilde yemeklerinizi yiyebileceğiniz ortamda bol sohbet var.

Hobi Mutfağı

Keyifli vakit geçirmeniz için dizayn ettiğimiz hobi mutfağımızda dilediğiniz yiyeceği yapabilirsiniz.

 
Çamaşır Odası
Çamaşır ve kurutma makinasının bulunduğu çamaşır odasını dilediğiniz zaman ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ütü Odası

İstediğiniz zaman ütü odamızı kullanarak giysilerinizi ücretsiz ütüleyebilirsiniz.

Bavul Odası
Binamızın alt katında öğrencilerimiz için hazırlanmış bavul odalarımız mevcuttur.
Manzaralı Teras

1 ve 2 kişilik odalara ait özel terasların yanı sıra, ortak kullanıma ait manzaralı çatı terasımız bulunmaktadır.

 
Türk Hamamı

Yıkanmak, rahatlamak, güzel vakit geçirmek için kullanılabilen Türk hamamı sadece Kadıköy Şubemizde bulunmaktadır.

Sauna 

Terleme yolu ile vücuttaki toksinlerin atılmasına da yardımcı olan sauna, yağ yakılmasını hızlandırır ve kilo vermeye yardımcı olur. Özellikle grip ve soğuk algınlığı gibi kış hastalıklarında terleme sayesinde iyileşmeyi hızlandırır. Eklem ağrıları için de oldukça faydalıdır. Saunamız sadece Kadıköy Şubemizde bulunmaktadır.

Masa Tenisi

Arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirip ve aynı zamanda turnuvalar yaparak yarışabileceğiniz, masa tenisi sadece Kadıköy Şubemizde bulunmaktadır.

 
Sohbete Başla
1
Merhaba, Odan Kız Yurdu olarak size nasıl yardımcı olabiliriz ?